Basen wyjście w drewnieBasen w górach rozłożone parasole Trójkącik :)Basen hotel z ręcznikamiLeżąca dziewczyna

Aktualności

01.09.2017

Berndorf Bäderbau partnerem X Turnieju o puchar Pamięci Małego Powstańca

Berndorf Bäderbau w ramach prowadzonych działań CSR zostało partnerem X Międzynarodowego Turnieju Piłkarskiego o Puchar Pamięci Małego Powstańca, mając na celu upamiętnienie wybuchu Powstania Warszawskiego 1944 roku, które zapisało się w dziejach Polski jako akt bohaterstwa i solidarności ludzi młodych.

W dniach 31.07.2017-02.08.2017 r. na terenie Stołecznego Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA, odbył się X Międzynarodowy Turniej Piłkarski o Puchar Pamięci Małego Powstańca, będący wyrazem hołdu dla dzieci, które walczyły i ginęły w Powstaniu Warszawskim. W roku 2017 Turniej związany był z jubileuszem 73-ej rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego, a w rozgrywkach wzięły udział młodzieżowe drużyny piłkarskie roczników 2006/2007 z Polski, Niemiec, Ukrainy i Anglii.

Celem Turnieju jest propagowanie wśród młodego pokolenia idei pojednania i przyjaźni między narodami, czemu służyć ma wspólny udział w sportowej rywalizacji. Przez trzy dni młodzież uczestnicząca w imprezie brała udział nie tylko w zajęciach sportowych, ale także w zajęciach historyczno-edukacyjnych promujących Warszawę oraz jej najpiękniejsze miejsca, związane z historią II wojny światowej.

Tegoroczną edycję wygrał ukraiński zespół Karpaty Lwów pokonując w emocjonującym finale Polonię Warszawa. W meczu o trzecie miejsce lepszą drużyną okazała się być Fortuna Dusseldorf.

Logotyp Berndorf Bäderbau znalazł się na oficjalnych trykotach całego zespołu sędziowskiego w którego skład wchodzili sędziowie szczebla centralnego PZPN.

19.12.2016

Kolejny sukces Agnieszki Rutkowskiej

15-18.12.2016r. w Olsztynie odbywały się Mistrzostwa Polski Seniorów w pływaniu. Była to najważniejsza impreza kończąca 2016 rok.

W zawodach uczestniczyło ponad 600 zawodników z 129 klubów. Słupsk reprezentowała 15-letnia Agnieszka Rutkowska – TP SKALAR Słupsk. Plan startów Agnieszki był jednym z cięższych w jej karierze. Było to kolejno 50m, 200m, 100m klasycznym i w ostatnim dniu najcięższy dystans 400m zmiennym. Ostatni dzień zawodów to wspomniane 400m zmiennym. Najcięższa konkurencja zawodów i najbardziej wymagająca. Na starcie stały utytułowane zawodniczki, w tym wielokrotne medalistki Mistrzostw Polski oraz rekordzistka Polski właśnie w tej konkurencji. Nasza zawodniczka rozegrała tą konkurencje idealnie. Po starcie Aga zajmowała odległe 8 miejsce, ale z każdym przepłynięciem kolejnej długości pływalni przesuwała się do przodu. Po 300 metrach zajmowała 4 miejsce i pozostała walka o medale. Podczas ostatnich 100m stylem dowolnym popłynęła rewelacyjnie i ostatecznie zajęła III miejsce. Jest to jej pierwszy medal Mistrzostw Polski Seniorów i pierwszy medal seniorski od lat dla Słupska.

18.12.2016

Życzenia

10.11.2016

Berndorf wspiera sport

6 listopada 2016 r na pływalni Słupskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Słupsku odbyły się XI Ogólnopolskie Zawody Pływackie. Imprezę otworzył Prezes TP SKALAR Krzysztof Bukowski. Była to też okazja dla podziękowań dla osób, które pomogły w organizacji zawodów oraz na co dzień pomagają słupskiemu klubowi, a są nimi: Prezes Berndorf Baderbau Pan Marek Wrzal dzięki któremu klub posiada najwyższej jakości sprzęt treningowy oraz wyjątkowe medale.

Zawodnicy TP SKALAR Słupsk łącznie wywalczyli 42 medale w tym 13 złotych, 12 srebrnych i 17 brązowych.

W ten sam weekend odbywała się druga edycja Grand Prix Polski i tym razem najlepsi zawodnicy rywalizowali ze sobą w Łodzi. TP SKALAR Słupsk reprezentowała Agnieszka Rutkowska. Słupszczanka startowała w pięciu konkurencjach i są to kolejne zawody, w których zajmuje czołowe miejsca. W pierwszej konkurencji 400m zmiennym Agnieszka zajęła II m-ce OPEN, a w swoim roczniku I m-ce i czas uzyskany 4.56.06 jest nowym Rekordem Woj. Pomorskiego w kategorii 15 i 16-latek. Kolejne starty: 100m klasyczny I m-ce (2001), 100m zmienny II m-ce (2001), 50m klasyczny I m-ce (2001), 200 zmienny II m-ce OPEN i I m-ce w swojej kategorii wiekowej.

17.10.2016

3 x Złoto dla Agnieszki Rutkowskiej

Agnieszka nie kazała nam długo czekać na kolejne sukcesy. W miniony weekend 15-16.10.2016r. odbyły się Międzynarodowe Mistrzostwa Gdańska w pływaniu. W zawodach udział wzięło 466 pływaków z 35 klubów.

Rutkowska Agnieszka zdobyła – I m-ce 50m klasyczny, I m-ce 200m klasyczny, I m-ce 100m dowolny, I m-ce 100m klasyczny

Dodatkowo organizatorzy przewidzieli Puchar Alicji Pęczak (trzykrotnej olimpijki, wielokrotnej medalistki Mistrzostw Świta i Europy, wielokrotnej rekordzistki i mistrzyni Polski w stylu klasycznym) dla najlepszej polskiej zawodniczki w stylu klasycznym. W tym starciu najlepszą żabkarką okazała się Agnieszka Rutkowska i to ona odebrała z rąk Alicji Pęczak puchar wraz z nagrodami. Czasy uzyskane przez Agnieszkę na 50, 100 i 200 metrów stylem klasycznym to aktualnie najlepsze wyniki w Polsce w sezonie 2016/2017.
W najbliższy weekend rozpoczynają się już zmagania na najwyższym poziomie, czyli Grand Prix Polski w pływaniu.

Gratulujemy serdecznie i trzymamy kciuki.

09.09.2016

Kolejny sukces "Naszej" Agnieszki Rutkowskiej !!!

W pierwszych zmaganiach tego sezonu w gdyńskim Delfinarium startowało gdzie ok. 400 zawodników z 26 klubów. W konkurencji 200 metrów stylem zmiennym i dowolnym Agnieszka zajęła I miejsce.

Przed Agnieszką Międzynarodowe Mistrzostwa Miasta Gdańsk oraz Grand Prix Polski oraz Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców w Olsztynie.

17.07.2016

3 Medale dla Agnieszki Rutkowskiej

Miło nam poinformować, że podczas ostatnich Pływackich Mistrzostw Polski Juniorów w Lublinie, aż 3 medale zdobyła Agnieszka Rutkowska zawodniczka Skalara Słupsk, którą z dumą wspiera Berndorf Baderbau.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

19.03.2016

Mecz TS Podbeskidzie - Górnik Zabrze

Dziś z dumą wspieraliśmy Naszych Górali w meczu z Górnikiem Zabrze.

17.03.2016

TS Podbeskidzie - partnerstwo sportu i biznesu

"Pracownicy naszej firmy na bieżąco obserują poczynania TS PODBESKIDZIE. Niektórzy z nich biernie, jednak wielu czynnie uczestniczy w meczach [...] Chociaż piłkarze potrafią grać różnie, nieraz wyprowadzając nas z równowagi, jesteśmy im wierni i cieszymy się, że grają w ekstarklasie. Wszyscy mamy nadzieje, że pewnego pięknego dnia nasza ulubiona drużyna zagra w pucharach europejskich i będziemy mogli u nas gościć najwyższej klasy drużyny europejskich lig. Wówczas będziemy jeszcze bardziej dumni, że my też wnieśliśmy drobny wkład w pozytywny rozwój TS Podbeskidzie." - Marek Wrzal, Prezes Berndorf Bäderbau.

Tomasz Mikołajko, Prezes Klubu TS Podbeskidzie: "[...] Cieszy każda nowa firma, która chce z nami współpracować. [...] Dziś dziękuję Panu Markowi Wrzal, że zechciał dołączyć do naszego klubu, liczę że będzie z nami również w sobotę kibicował Góralom."

http://tspbb.pl/newsy/kolejny-partner-biznes-witamy-berndorf-baderbau

12.03.2016

Miss World Poland Bielsko-Biała 2016 = Miss Berndorf Bäderbau !!!

Nasza faworytka Kinga Adamczyk z Bierunia Nowego została MISS WORLD POLAND BIELSKO-BIAŁA 2016.

Gala wyborów, których Partnerem był Berndorf Bäderbau odbyła się w sobotni wieczór w Dworku Eureka.